Rüya Tabirleri / mum rüyaları / Rüyada mum satın aldığını görmek

Rüyada mum satın aldığını görmek

Rüyada mum satın aldığını görmek başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, devletle ilgili bazı sıkıntılar çıkacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yine de bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine işaret eder.

Rüyada mum satın aldığını gördüyseniz

  • Geçmişte yaşanan olumsuzlukları bir tarafa bırakıp, geleceğe odaklanmalı, ilerlemenizin önünde duran engelleri ortadan kaldırmalı ya da sizi yavaşlatmaya çalışan kişilere karşı durmalısınız.
  • Bazı işlerin istediğiniz gibi olması niyetindeyseniz, belli kişileri uyarmaktan ya da yaptıkları işlerin yanlışlığını göstermekten çekinmenizde fayda var.

Rüyada yeşil mum satın alınması iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmet geleceğine, yaşanan kötü olayların unutulacağına, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına delalet eder.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments