Rüya Tabirleri / koç rüyaları / Rüyada kuzu koç görmek

Rüyada kuzu koç görmek

Rüyada kuzu koç görmek eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, kendisine ev alacağına, elinde bulunan işten ayrılmak zorunda kalacağına, zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına, çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine rivayet eder.

Rüyada kuzu koç gördüyseniz

  • Bazı kişilerle ilişkileriniz ilgi alanlarınızı genişletmenize yardım edebilir.
  • Duygusal konuları bir kenara bırakmalısınız.

Rüyada koyun kuzu koç görüldüyse yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, maddi ve manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına, böylece hayatının kolaylaşacağına ve eksiklerinin giderileceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, ağzının tadının kaçması ile beraber keyifsiz günlere gireceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments