Rüya Tabirleri / kanat rüyaları / Rüyada kuş kanat görmek

Rüyada kuş kanat görmek

Rüyada kuş kanat görmek kişinin içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına işarettir.

Rüyada kuş kanat gördüyseniz

  • Bazı toplantılara ya da gece eğlencelerine katılmanız olasıdır.
  • Elde etmek için çaba sarf ettiğiniz şeyleri korumalısınız.

Rüyada kuşun kanadının kanaması hayır getirecek noktalara gelineceğine, evlerindeki huzurun artacağına, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, çok Rüyada Başkası Tarafından Taşlanmak Alınan bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada kuş kanadı yolmak girdiği işlerde çok yeni fikirler ortaya koyarak her zaman daha iyi olmaya çalışacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, mutsuz olacağına ve sorunlu günler geçireceğine, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, çektiği yokluğun unutulacağına, art niyetli kimselerin oyununa geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz kuş kanadı görmek sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına, kazancının hiçbir şekilde daha azalmayacağına, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada kuşun kanadının yanması yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, çok büyük kısmetlere sahip olacağına, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuş kanadı koparmak iş hayatında yaşanan rekabetlerden büyük başarılar ile çıkılacağına, geçmişi unutup geleceğine, sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuş kanadının kopması eldeki imkanların giderek azalacağına, kendisine daha uygun ve rahat edebileceği bir hayat kuracağına, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuş kanadı kesmek rüya sahibi kişi için iş hayatında kendisi ile uğraşan düşmanları olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada büyük kuş kanadı görmek işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine, yaşadığı zorlukların biteceğine, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine ve epey yorulacağına, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, fırsatların istenmeden harcanacağına alamet eder.

Rüyada kuş kanadında uçmak sorunlu zamanlar geçireceğine ve sosyal hayatında endişe ve korku içinde olacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuş kanadı yemek rüya sahibi kişi için sektöründe rakip tanımayacak kadar güçlü hale geleceğine, büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine yorulur.

Rüyada kuşun kanat çırpması rüya sahibi için büyük bir makama geleceğine, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumcularına göre rüyada kuş kanadı kırmak kazancın günden güne daha da artacağına, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine, kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments