Rüya Tabirleri / dükkan rüyaları / Rüyada küçük dükkan görmek

Rüyada küçük dükkan görmek

Rüyada küçük dükkan görmek dost ve akrabalarla paylaşılacağına, bunun da kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, hayırlı bir eşe, sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına inanılır.

Rüyada küçük dükkan gördüyseniz

  • Yeni bir diyete veya spora başlayabilir, konusunda uzman kişilerden destek alabilirsiniz.
  • Aşk hayatınız yaşamınızı da renklendirebilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada küçük dükkan açmak ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments