Rüya Tabirleri / dışkı rüyaları / Rüyada köpek dışkısı görmek

Rüyada köpek dışkısı görmek

Rüyada köpek dışkısı görmek hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine delalet eder.

Rüyada köpek dışkısı gördüyseniz

  • Yaklaşan güzel gelişmeler için hazırlık yapmanız gereken konular var.
  • Belli planın içinde sıkışıp kaldığınızı düşünüyor olsanız da, anlaşmalar veya uzlaşmalar için yeni yöntemler geliştirmeniz gerekiyor olabilir.

Rüyada köpeğin dışkısını yapması bir sebeple çok zarar göreceğine, Allah’ın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine, geçiminin daha kolay hale geleceğine, masa başı bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada evde köpek dışkısı görmek böylece hayatının kolaylaşacağına ve eksiklerinin giderileceğine, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine ve endişeli bir bekleyişin başlayacağına, çok hızlı çıkacağı başarı merdivenlerinin geleceğini de erken yaşlarda garanti altına almasına neden olacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yavru köpek dışkısı temizlemek rüyayı gören kişi için uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirip her zaman insanların gözünde çok saygın ve başarılı biri olarak yer alacağına, yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine, verimliliğinin de artacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada köpek dışkısına basmak işlerinin kısa zamanda açılacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, bir sebeple atılmak istenen adımlarda biraz daha korkak olunacağına, büyük başarılara imza atılacağına yorulur.

Rüyada kedi köpek dışkısı görülmesi anne babasından çok hayırlı dualar alacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, kişinin alım gücünün yükseleceğine, ortaklıkların ve yapılan anlaşmaların tek taraflı olarak feshedileceğine yorumlanır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments