Rüya Tabirleri / Rüyada konfeksiyon görmek

Rüyada konfeksiyon görmek

Rüyada konfeksiyon görmek lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, hoş olaylar yaşayacağına, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada konfeksiyon gördüyseniz

  • Kıskançlıklar veya çekememezlikler manipülasyon içeren diyaloglara neden olabilir.
  • Ani hareketleri veya tepkileri olan veya aceleci kişiler yüzünden zor durumda kalabilirsiniz.

Rüyada konfeksiyon mağazası görmek kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, şansının kendisinden yana olacağına, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, kendi başına ayakta durmakta zorluk çekmeyeceğine alamettir.

Rüyada konfeksiyon atölyesi görüldüğünde işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, kişi ne kadar tedbir alırsa alsın bir türlü istediği sonuca ulaşamayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada konfeksiyon dükkanı görüldüğünde zararını tamamen kapatacağına, sol taraftan kan alınması ise kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına, zor ve sorunlu bir döneme gireceğine, kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada konfeksiyonda çalışmak rüya sahibi kişi için ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine ve geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına, işlerin hiç olmadığı kadar kötü olacağına, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada konfeksiyonda çalıştığını görülmesi maddi anlamda rahatlamaya, iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına, aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments