Rüya Tabirleri / ağaç rüyaları / Rüyada kokulu ağaç görmek

Rüyada kokulu ağaç görmek

Rüyada kokulu ağaç görmek ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına, güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına, hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına, kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, ticaretin önünün açılacağına alamettir.

Rüyada kokulu ağaç gördüyseniz

  • Bazı kişiler gerçekten sıkıntı verebilir ya da yıpratıcı olabilir.
  • Kadınlarla olan ilişkileriniz tersleşebilir.

Rüyada güzel kokulu ağaç görüldüğünde yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, alınan eğitim sayesinde girilecek bir işte terfi alınacağına, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, maddi olarak çok iyi bir durumda olacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine ve uzun bir zaman boyunca sıkıntı yaşanacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments