Rüya Tabirleri / ağaç rüyaları / Rüyada ağaç kütüğü görmek

Rüyada ağaç kütüğü görmek

Rüyada ağaç kütüğü görmek alım gücünde yükselme olacağına, farklı iş kollarına ulaşacağına, gözden uzak olduğu zaman gönüllerden de uzak olacağına, yapılan işte yalnız kalınacağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ağaç kütüğü gördüyseniz

  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda gelişmeleri bizzat siz etkileyebilirsiniz.
  • Yanlış bilgilendirme söz konusu olabilir.

Rüyada kuru ağaç kütüğü görüldüğünde kişinin bu yeni düzene kendisini adapte etmekte zorlanacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada suda ağaç kütüğü görüldüğünde yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına, satışlarının ya da üretiminin artacağına, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, tartışmaların son bulacağına, rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına ve uğradığı tüm zararı bu kişiden geri isteyeceğine, aile bireyleri ile bazı tartışmalar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada büyük ağaç kütüğü görülmesi yeni bir hayata merhaba denileceğine, bunun başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına, sistemli şekilde başarıya koşacağına, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, gelirinin garanti olacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments