Rüya Tabirleri / ağaç rüyaları / Rüyada kuru ağaç görmek

Rüyada kuru ağaç görmek

Rüyada kuru ağaç görmek hayırlı bir işe başlayacağına ancak bu işin daha zor bir duruma geçeceğine, bir sebeple çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, çok güzel bir kısmeti ikiye katlayacağına, işini layığı ile yerine getireceğine, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada kuru ağaç gördüyseniz

  • Amaçlarınızı belirlemeniz durumunda, işinizi kolaylaştırabilecek konuşmalar yapabilirsiniz.
  • Fazla tereddüt etmemelisiniz.

Rüyada uzun kuru ağaç görülmesi daha büyük miktarlarda paralar kazanacağına, hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına işarettir.

Rüya tabircilerine göre rüyada kuru ağaç toplamak yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, kendisini kurtuluşa götüreceğine, kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapılacağına, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yarısı kurumuş ağaç görmek kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine, neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuru ağacın yeşillenmesi fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, işlerinde birçok sorun yaşadıktan sonra büyük maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekeceğine, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine delalettir.

Rüyada kuru ağacın filizlendiğini görülmesi geçiminin de hergeçen gün çok daha zor hale geleceğine, çok iyi bir duruma geleceğine ve daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına, arif kimselerden sayılacağına delalet eder.

Rüyada kuru ağaçtan inmek rüyayı gören kişi için geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine, kaza ve belaların çıkmayacağına, elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine, karşısına çıkan zorluklara göğüs gereceğine delalettir.

Rüyada kuru ağaç budamak rüyayı gören kişi için sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına işaret eder.

Rüyada kuru ağaç devirmek rüya sahibi için bir sebeple rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, başına tekin olmayan olayların geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kuru ağaçtan düşmek elinde bulunan malı ve mülkü kendisini rahatlatmak için kısa bir zaman içinde harcayacağına, sorunlu bir hayat yaşayacağına ve zarar edeceğine, kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına, mülk sahibi olacağına, yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan rüya sahibinin geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına alamet eder.

Rüyada kuru ağaca sarılmak rüyayı gören için kişinin herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kuru ağaç yıkmak rüya sahibi kişi için çok sevindirici bir haber alan rüya sahibinin sonrasında hayal kırıklığına uğrayacağına, olmayacak hayallere kapılacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakın bir zaman içinde çok başarılı olunacağına, ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuru ağaç yeşermesi yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına ve bu dönem içerisinde sık sık kavga edeceğine, iş hayatında ve aile hayatında huzursuz günlerin başgöstermesine neden olacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kuru ağaç taşımak borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına ve üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine, anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, bir daha ölene kadar bırakmayacağına alamet eder.

Rüyada büyük kuru ağaç görüldüyse yaşam standartlarını yükselteceğine ve maddi imkânlarını arttıracağına, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kuru ağaç devrilmesi yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına, yapacağı o işi onaylamayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve çok büyük mutluluklar duyacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına delalet eder.

Rüyada yapraksız kuru ağaç görüldüğünde dost ve akrabalarla paylaşılacağına, kişinin böylece rızkının genişleyeceğine, daha sonra ortaklığın bozulacağına ve yola tek başına devam edileceğine, özel hayatının renkleneceğine alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kuru ağaçta sallanmak bir koyulan işten yüz kazanılacağına, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine alamettir.

Rüyada kuru ağaç kesmek umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına, başka bir şehirde yeni arkadaşlıklar kuracağına, hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, yardım isteyen herkese yardımcı olmaya çalışılacağına, büyük bir tatsızlık yaşanacağına yorumlanır.

Rüya yorumlarına göre rüyada kuru ağaç dikmek sorun yaratan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, çok büyük sorunlar yaşayabileceğine, maddi ve manevi zararların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada kuru ağaca tırmanmak başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, Neşeli ve huzurlu bir geleceğe, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, işinize ve hanenize bereket geleceğine, buna rağmen sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinin herhangi bir sorun yaşamayacağına işaret eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada kuru ağaç sulamak olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, bir sebeple evliliği bitirme aşamasına gelineceğine, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, tüm yaşamını inancı doğrultusunda şekillendireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada kuru ağaç yakmak aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ormanda kuru ağaç görüldüğünde problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, kazançlı işlere girmenin yollarını bulacağına, şansının ve bahtının daima açıkolacağına, eline geçen fırsatları bu amaç doğrultusunda kullanacağına alamettir.

Rüyada kuru ağaç kırmak rüya sahibi için refah düzeyinin artacağına, acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuru ağacın yeşerdiğini görülmesi aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, yolları ayırma ve ilişkileri noktalama yönünde kararlar alınacağına, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine alamettir.

Rüyada kuru ağaca çıkmak parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra maddi ve manevi olarak düze çıkacağına, bazen kaderin cilveleri ile karşılaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada kuru ağaç sökmek bir ortaklık kurulacağına, çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine, hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine, kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine, sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına yorumlanır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma

Kuru ağaç çok büyük.dalında büyük 1 kedi asılmış

Merve

Kuru bir ağaç kökü gördüm. Upuzundu fakat inceydi. Dallanıp budaklanmamıştı sadece kök halimdeydi. En Üstündeydim. Sallanıyordum. Sallandım sallandım. En sonunda kırıldı ve bende aşağı indim ağaçtan.

Hande

Çok büyük bir kuru ağaç gördüm ama kökü topraktaydı. Yanında başka ağaçlar yoktu ve dallarında zararsız yılanlar vardı. Dalına çıkmıştım ancak yılanları görünce inip uzaklaştım.