Ana sayfa » Avret rüyaları » Rüyada kızın avret yerini görmek

Rüyada kızın avret yerini görmek

Rüyada kızın avret yerini görmek mal veya dünyalığına gelecek zarara, işlerinizin bir süre güzel gideceğine, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine, daima ona hürmet göstereceğine, rüya sahibinin ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kızın avret yerini gördüyseniz

  • Bazı konularda önünüze geçebilmek veya amaçlarınıza ulaşmanızı engellemek imkansız gibi görünüyor.
  • Teorik olarak mümkün görünen şeyler pratikte absurd duruyor olabilir.

Rüyada küçük kızın avret yerini görmek daha rahat şekilde tüketim yapacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, uzun süre bu durumla baş etmek için uğraşmak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top