Rüyada kıyamet günü görmek

Rüyada kıyamet günü görmek aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, uzun süre birçok sorunla boğuşacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, başarılarının devam edeceğine, daha sonra da bunun meyvelerini toplayacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına inanılmaktadır.

Rüyada kıyamet günü gördüyseniz

  • Ani harcamalar veya ani parasal yardımlar, ödemeler ilerledikçe zor veya garip bir durumda kalmanıza neden olabilir.
  • Sizi çok şaşırtabilecek bazı olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada kıyamet gününü yaşamak hasadının tarlasında kalacağına, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, sıkıntılı bir karar vermek zorunda kalınacağına, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, elinin darda kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kıyamet günü ölmek sorunların ve kırgınlıkların son bulacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına ve en kısa zamanda çok güzel işlere ve çok kazanç sağlayacak projelere girileceğine, artık güzel ve kolay bir hayata kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kıyamet günü öldüğünü görülmesi güzel fırsatların ele geçirileceğine, manevi olarak çok rahat edileceğine, varolan borçların ödeneceğine, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, kavgacı ve ters bir kişi olan rüya sahibinin çok daha büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kıyamet gününden kurtulmak bir sebeple gerek iş hayatında gerekse de aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine, işindeki verimliliğinin düşeceğine, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine ve kendisine ait fikirlerin başkası tarafından kullanılacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kıyamet günü şahadet getirmek rüya sahibi kişi için bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, kader çarkının kişiden yana döneceğine, yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine işarettir.

Rüya yorumcularına göre rüyada kıyamet günü tövbe etmek çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine ve bunun avantajlarını kullanmayı başaracağına, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine ama daha sonra sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına, çok iyi çalışmalar gerçekleştirerek insanları şaşırtacağına delalet eder.

Rüyada kıyamet gününün koptuğunu görülmesi geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına, sorunlarının günden güne artacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada kıyamet gününü duymak arzu ve isteklerine de hasret bırakacağına, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine bu sayede hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına, her zaman sevgi göreceğine işarettir.

Rüyada kıyamet gününün yaklaştığını görüldüğünde rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine, böylece hayırlı bir yola girileceğine, yükseleceğine ve işlerinin açılacağına, bazı zevklerinden geri kalacağına delalet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kıyamet gününü beklemek uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına işaret eder.

Rüyada kıyamet günü geldiğini görüldüyse hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına ve sürprizlerin arka arkaya geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kıyamet gününün olduğunu görmek birçok fırsatın istemeden de olsa kaçırılacağına, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine, başarılı olundukça özgüvenin artacağına yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments