Rüya Tabirleri / felç rüyaları / Rüyada kayınvalideyi felçli görmek

Rüyada kayınvalideyi felçli görmek

Rüyada kayınvalideyi felçli görmek sıkıntıların çözüme ulaşacağına, yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine, maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine, çok zor bir duruma düşeceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına ve bu sayede çok rahat bir hayat süreceğine, kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine alamet eder.

Rüyada kayınvalideyi felçli gördüyseniz

  • Hayatı basite alın.
  • Seyahatler, ziyaretler veya bir süredir görmediğiniz bir kişiyle yapacağınız görüşme size iyi gelebilir.

Rüyada kayınvalidenin felç olduğunu görmek uğradığı zararların telafi edileceğine, emrinde insan çalıştıracağına, Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına, çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına, derdin ve sıkıntının biteceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments