Rüya Tabirleri / araba rüyaları / Rüyada karlı dağda araba sürmek

Rüyada karlı dağda araba sürmek

Rüyada karlı dağda araba sürmek hayallerini ertelemek zorunda kalacağına, başarısının ve kazancının sürekli olacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, bir sebeple bazı tartışmalar yaşanacağına, iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine rivayet eder.

Rüyada karlı dağda araba sürmek gördüyseniz

  • Kısa bir tatil yapsanız bile asla sorumluluklarınızı unutmamalısınız.
  • Size yardımı dokunabilecek meslektaşlarınızla veya iş arkadaşlarınızla bağlantı içindeyken, evinizle ilgili sorumluluklarınızın sizi engellemesine izin vermemelisiniz.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada karlı dağa arabayla çıkmak sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına, iç sıkıntınızın azalacağına, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, günahkar olacağı işlere gireceğine, kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments