Rüya Tabirleri / kan rüyaları / Rüyada kan portakal görmek

Rüyada kan portakal görmek

Rüyada kan portakal görmek dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine, sorunlarının tamamen biteceğine ve dert ettiği tüm problemlerin ve olayların hayra çıkacağına, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, rahatsızlık yüzünden bir süre işlerden uzak durulacağına, iş kaybı yaşayacağına delalettir.

Rüyada kan portakal gördüyseniz

  • Sosyal faaliyetlere katılımınız arttıkça farklı konulardaki ilerlemenizde hızlanabilir veya önünüzde farklı olanaklar oluşabilir.
  • Hoşlanacağınız bir yerde yemek yemekniz, güzel bir toplantıda bulunmanız olasıdır.

Rüya yorumlarına göre rüyada kan portakal yemek beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, müjdeli haberler alınacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, evdeki birinin yolculuk yapacağına, hem mal ve para kaybedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments