Rüya Tabirleri / işaret rüyaları / Rüyada işaret görmek

Rüyada işaret görmek

Rüyada işaret görmek işinin gücünün hal yoluna gireceğine, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, tabiri caizse derin bir oh çekeceğine ve hayırlı günler yaşayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine, kazanılan bir yarışmadan para kazanılacağına, sorun yaratan durumlardan kurtulacağına inanılır.

Rüyada işaret gördüyseniz

  • Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmeniz kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.
  • Kendi bildiğiniz şekilde ilerleyin.

Rüyada sol işaret parmağını arı sokması sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, bir türlü kendine gelemeyeceğine, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine ve hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada büyü işaretleri görüldüğünde yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına, hayatının daha kolay olacağına ve rüya sahibinin eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kırmızı işaret görmek eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, başını yastığa daha rahat koyacağına, atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, aynı hataları tekrarlamamak için tüm hayatını baştan sonra yeniden inşa edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölünün işaret etmesi kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, yaşamına heyecan ve renk geleceğine, iş hayatında bu kişileri yanına almak için elinden gelen herşeyi yapacağına, sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya rivayet etmektedir.

Rüyada işaret diliyle konuşan birini görüldüğünde malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına delalet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada işaret parmak kesilmesi ve kanaması sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, onların sorunlarını çözmek için elinden gelen herşeyi yapacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, şansın ve kısmetin açılacağına, sırlarını kimseyle paylaşmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada şeytan işareti görüldüğünde yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, çok mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve rüya sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına, bir araya geleceğine ve eski günlerde olduğu gibi yan yana ve omuz omuza olacağına, yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada özgürlük işareti görmek diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına, fikirlerinin çatışacağına ve bu kimselerle muhabbetinin biteceğine, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, sorunlarının son bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada işaret etmek iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi de en kısa zamanda alacağına, bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tik işareti görüldüğünde aldığı bu önemli ve hayati karar sayesinden de hiçbir zaman pişman olmayacağına, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine, hep yerinde sayacağına, geçim derdinin kalmayacağına, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada işaret yapıldığında asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, hayırlı ve büyük kazançlara ulaşılacağına, maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada işaret parmağına altın yüzük takmak karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına, alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine, insanlara yol göstereceğine, istediği ve hayal ettiği şeylere ulaşmak için gösterdiği çabanın gün geçtikçe boşa çıkacağına, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına ve rahata ereceğine tabir olunur.

Rüyada nazar işareti görülmesi rüya sahibinin kazancının artacağına, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine, çok üst mevkilere yükseleceğine ve hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada kare işareti görmek galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, özel hayatın da istenildiği gibi gideceğine, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, malının ve kazancının tam olacağına, birçok konuda daha dikkatli olunacağına rivayet eder.

Rüyada işaret ettiğini görülmesi çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına, maddi anlamda zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada işaret parmağına dikiş atıldığını görüldüğünde yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına, sıkıntılarının daha da artacağına, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, aşılması zor da olsa problemler için yardım alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada ay işareti görmek uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, belki yeni bir eve sahip olunacağına, sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine tabir olunur.

Rüyada eksi işareti görüldüyse olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına, maddi durumunuz iyiyse işlerinizin kötüleşeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, yaşadığı bu durumlarda destekçisinin çok olacağına delalettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada sol işaret parmağına diken batması rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, İslami olarak günahlarının artacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, işinde terfi alacağına, ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kayada işaret görüldüğünde yüksek diploma alacağına, kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine işaret eder.

Rüyada alnında işaret görüldüyse daha sonra hayırlı işlere gireceğine, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının işaret parmağının kesildiğini görüldüğünde zenginliğin kapılarının açılacağına, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına rivayet eder.

Rüyada dolar işareti görüldüğünde sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, zevk içinde geçireceği hayat yüzünden sevdikleriyle arasının bozulacağına, uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada başkasının işaret parmağının koptuğunu görüldüğünde mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, mevcut aile ve iş yaşantısının çalkantılara sahne olacağına, elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, ancak daha sonra girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada işaretli taş görüldüyse kalabalık bir halı saha ise kişinin çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine, kişinin hak etmediği durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada sol işaret parmağına yüzük takmak sorunların tamamen ortadan kalkacağına, hedefine çok kolay ulaşacağına, istenmeyen olaylar yaşanacağına, gayrimenkul işine girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada işaret parmağının yok olduğunu görüldüğünde bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada soru işareti görüldüğünde rüya sahibinin maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, hem de sevdiklerinin olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kalp işareti görüldüğünde kavgacı ve ters bir kişi olan rüya sahibinin çok daha büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, büyük başarılar kazanacağına ve etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine, dertlerin ve zorlukların da biteceğine, sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine, kişinin de hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete vesile olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada işaretleşmek çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlar edeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada işaret çizmek hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına, yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine rivayet eder.

Rüyada altın işareti görüldüğünde arzu ve isteklerine de hasret bırakacağına, maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada işaretle konuşmak rüya sahibi kişi için sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine ve geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına, kişinin hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına, kötü kişilerle karşılaşılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kolunda işaret görülmesi kısmetin ve talihin açılacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşarak insanlara da yardımcı olmaya çalışacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına, keyfinin ve moralinin kaçacağına, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine işaret eder.

Rüyada yıldız işareti görülmesi keyifleneceğine ve neşeli olacağına, çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, zevki sefa içinde olacağına yorumlanır.

Rüyada kılıç işareti görüldüyse sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, üzüntülerin sevince döneceğine, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, çok değerli ve saygın insanlar ile tanışacağına yorumlanır.

Rüyada cin işareti görüldüğünde yeni bir sosyal hayata adım atılacağına, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, rahat yüzü göreceğine, işlerinin daha kötüye gideceğine, yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına rivayet eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada ölmüş birinin işaret etmesi tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine, yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına inanılır.

Rüyada işaret alınması dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, çevreye karşı itibarın artacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve rahata erileceğine, kötü niyetli kimselerle yasalar çerçevesinde hesaplaşacağına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına alamettir.

Rüyada balık işareti görülmesi rüya sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına, tükettiği nefes ve para ile kalacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına, bekarlar için mutlu bir karşılaşma rivayet eder.

Rüyada trafik işaretleri görüldüyse iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, kişinin yüzünün güleceğine delalettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada bir yeri işaret etmek ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine ve çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine, şansının kendisinden yana gideceğine, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına, adım atarken çok zorlanacağına, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sol el işaret parmağının kopması büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, zorlukların baş göstereceğine, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, resmi bir göreve getirileceğine ve üst makamlara çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gökyüzünde işaretler görülmesi rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden kötü bir haber geleceğine, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, daima zinde ve genç kalacağına, gireceği işlerden zarar ederek çıkacağına işaret eder.

Rüyada ok işareti görüldüğünde el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, günah işlemekten korunacağına, maddi zarara uğrayacağına rivayet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada sol el işaret parmağının kesilmesi hayallerini sürekli erteleyeceğine, bunun tam aksine zenginliğinin her geçen gün artacağına, çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına, çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada işaret dili ile konuşmak rüya sahibi için aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, sağlık sorunlarının biteceğine ve borçlarını yakın zamanda kapatacağına, bir yere taşınmaya, büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, büyük bir sorunla karşılaşmazsa eğer herhangi zarara uğramayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada işaretli kaya görüldüyse korkularını ve şüphelerini yeneceğine, halinin iyi olduğuna, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, gıybette konuşmalar yapmak yüzünden günaha düşeceğine, kalabalık günler geçirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada işaret parmağına gümüş yüzük takmak büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, çok hatalı çalışmalara gireceğine, onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine, kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına, projenin gerçekleştirileceğine ve maddi açıdan büyük bir kazanca ulaşılacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments