Rüya Tabirleri / silah rüyaları / Rüyada iki silah görmek

Rüyada iki silah görmek

Spread the love

Rüyada iki silah görmek güzel ve huzurlu günlerin geleceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve işlerini toparlamak için sürekli çaba göstereceğine, büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına alamet eder.

Rüyada iki silah gördüyseniz

  • Kendinizi doğru ifade etmeniz, maddi anlaşmalar veya pazarlıklar konusunda olayları istikrarlı bir çizgiye oturtmanıza yardım edebilir.
  • Siz güçlü bir iradenin hakim olduğu bir kişilik taşıyorsunuz.

Rüyada iki silah alınması sadece maddi gücünün değil aynı zamanda manevi gücünün de ömür boyu süreceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, maddi açıdan büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, yandaşı olan birinin vefat etmesine, aile veya akraba çevresinden kişiyi hayal kırıklığına uğratacak kimseler olacağına işaret eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada iki silahla gezmek kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağı, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine ve sevinçli haberler alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada iki silah taşımak rüya sahibi kişi için esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, herkesi kendisine hayran bırakacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve yeni bir işte can sıkıcı bazı olaylar yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada belinde iki silah görülmesi son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, maddi sıkışıklık içinde kalacağına ve kimseden bir destek görmeyeceğine, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine alamet eder.

Rüyada iki silahlı adam görülmesi bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına, girilen işlerden büyük zarar edileceğine işarettir.

Rüyada iki silahla ateş etmek rüya sahibi için hileye ve fesada başvurmayacağına, kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, büyük bir servete kavuşacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına yorumlanmaktadır.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.