Rüya Tabirleri / defa rüyaları / Rüyada iki defa yılan görmek

Rüyada iki defa yılan görmek

Rüyada iki defa yılan görmek ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, rahat ve refah içerisinde bir hayat sürüleceğine ve hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, hayatın tadına varacağına, kişinin maddi zarara uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada iki defa yılan gördüyseniz

  • Gelecek planlarınızı oluşturmalısınız.
  • Yakın zamanda netleşmiş belli görev, sorumluluk ya da zorunluluklarınızı tekrar değerlendirmek zorunda hissedebilirsiniz.

Rüya yorumcularına göre rüyada iki defa namaz kılmak sıkıntılarınızın bir müddet daha devam edeceğine, kendisine başarı ve mutluluk getireceğine, ödemelerin kolaylıkla yapılacağına, sevdiği bir kişiyi kaybedeceğine, iş hayatının çok sıkıntılı ve zor bir hal alacağına yorumlanır.

Rüya tabircilerine göre rüyada iki defa evlenmek ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, bir sebeple iş hayatını çok kötü etkileyecek ve yüklü miktarda zarara yol açacak bir sorun yaşanacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine ve bu işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına yorulur.

Rüyada iki defa abdest almak işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine, karlı bir iş ortaklığı yapacağına ve bu işin bütün bir hayatını ve geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada iki defa askere gitmek sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine, hayatını zorlaştıran ve artık düğüm haline gelmiş sıkıntıların çözüleceğine, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak, zor günler geçirileceğine, işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments