Rüya Tabirleri / iç rüyaları / Rüyada içinde yılan görmek

Rüyada içinde yılan görmek

Rüyada içinde yılan görmek olumsuz olaylarla karşılaşacağına, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada içinde yılan gördüyseniz

  • Aşırı tepkiler veren, aşırı harcamalara meyilli olan veya bazı şeyleri fazla hafife alan bir kişiyle yaşanacak problemler duygusal kararlar almanıza neden olabilir.
  • Her şeye materyalist açıdan bakabilirsiniz.

Rüyada içimden yılan çıkması aile üyelerinin birbirleriyle açıkça konuşmadıkları bir konuda sıkıntı yaşansa da sonucun tatlıya bağlanacağına, kıskançlık besleyen bir kişinin elinde bulunan imkanlarla yapmaya çalıştığı kötülüklere engel olunacağına, dertlerinin sonunun geleceğine alamettir.

Rüyada çamur içinde yılan görüldüyse çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine delalet eder.

Rüyada içinden yılan çıktığını görüldüğünde maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, parasının ve canın güvende olacağına, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına yorulur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada elmanın içinden yılan çıkması ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına, sorunlu bir hayat yaşayacağına ve zarar edeceğine, maddi durumun orta halli seyir izleyeceğine, karısının çok mutlu olacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine ve hayırlı bir evlilik yapacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirlerine göre rüyada içine yılan kaçması kazancında bereketin artacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, hayatında hiç tatmadığı bazı duyguları tadacağına alamettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada içine yılan girmek çok yüksek mevkilerde bulunacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, verilen emeklerin boşa gitmekten son anda kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kan içinde yılan görüldüyse hayatının bir anda renkleneceğine, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada çeşmenin içinde yılan görüldüyse yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına, iyi ve kolay geçim halinde olacağına rivayet eder.

Rüyada kar içinde yılan görüldüğünde zararların üst üste geleceğine, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, çok yakınınızdaki birine fenalık edeceğinize, güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine alamet etmektedir.

Rüyada tabut içinde yılan görüldüğünde kul hakkına girmeyeceğine, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, hayal ettiği kariyerine de mutlaka ulaşacağına, zor zamanlar geçirileceğine, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada havuz içinde yılan görüldüğünde parasının ve malının eksik kalmayacağına, rahat bir nefes alınacağına, çalışkan bir kişi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşillik içinde yılan görülmesi manevi olarak hasar alınacağına, çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına, iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına, kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada caminin içinde yılan görülmesi bir anda karamsarlığa kapılacak olan rüya sahibinin düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, birçok dertle muhatap olacağına inanılır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments