Rüya Tabirleri / hasta rüyaları / Rüyada hastayı kucağında taşımak

Rüyada hastayı kucağında taşımak

Rüyada hastayı kucağında taşımak bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine, faturaların biriktikçe birikeceğine, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine, uzun bir süre yalnız kalmak isteyeceğine, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, kendisini ona adayacağına tabir olunur.

Rüyada hastayı kucağında taşımak gördüyseniz

  • Üzerinde değişiklik yapılması gereken planlar veya işler söz konusu olabilir.
  • Çok önemli konuları veya dikkatinizi çekmeye çalışan kişi ya da olayları görmezden geliyor veya görmüyormuşcasına davranıyor olabilirsiniz.

Rüyada hastayı kucağına alındığında kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine ve uzun süreden beri yapılan bir işte yenilgiye uğranacağına, bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, işinin de hep yürüyeceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments