Rüya Tabirleri / kadın rüyaları / Rüyada hamile kadının yemek yemesi

Rüyada hamile kadının yemek yemesi

Rüyada hamile kadının yemek yemesi çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, aileye yeni bir bebeğin katılacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girip mutlu olacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada hamile kadının yemek yemesi gördüyseniz

  • Bir sonraki adımınızı detaylı şekilde planlamanız başarıyı beraberinde getirebilir.
  • İlgilendiğiniz şey ne olursa olsun dikkatle ele almalısınız.

Rüyada hamile kadına yemek yapılması atılan adımların büyük başarılar getireceğine, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, yaşanacak hastalıklara ve diğer sorunlara birlikte göğüs gereceklerine ve aşk dolu olan kalplerinin bir ömür boyu sadece birbirleri için atacağına, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, kısmetinin ve şansının da açık olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada hamile kadının yemek istemesi Herhangi bir ihtiyacınız varsa hiç beklemediğiniz şekilde bu ihtiyacınız giderileceğine, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine, bir sebeple işlerinin gitgide daha da kötü bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nurcan

Rüyada tanımadığım hamile kadın çok iştahlı yemek yiyiyordu sonra bana dediki size yemek getireyim sizde yiyin gidiyordu bana yemek hazırlamaya orda uyandim

Nurcan

Teşekkürler

Nurane

Tewekkurler