Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada göz bebeğini sarı görmek

Rüyada göz bebeğini sarı görmek

Rüyada göz bebeğini sarı görmek yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına, rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına, doğru yatırımlar ile maddi olanakların daha iyi hale getirileceğine, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına delalet eder.

Rüyada göz bebeğini sarı gördüyseniz

  • Rakipler veya arkadaşlar kan ter içinde merdivenlerin ilk basamaklarında olmasına rağmen, siz teras düzenlemesi yapmak üzere çatıyı teftişte olabilirsiniz.
  • Bazı kişiler, siz kendi bildiğiniz yoldan gitmek istemenize rağmen bazı konuları istedikleri gibi halletmeniz veya onları takip etmeniz için ısrarcı olabilirler.

Rüyada bebeğin sarılık olması iyi şeyler yaşayacağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, insanların takdirini kazanacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada bebeğin sarı kusması yaşadığı sorunlar yüzünden yeni bir iş bakmaya başlayacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına, çok pişmanlık duyacağına, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına işarettir.

Rüyada bebeğin sarılık olduğunu görüldüyse anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, emeklerinin heba olacağına, borçlarının da kapanacağına, çok büyük mutluluklar tadacağına, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına rivayet eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada bebeğin sarı giymesi işlerini yoluna sokacağına, evliyseniz eşle iyi geçime, yaşadığı sıkıntılar yüzünden çok büyük bir hastalık atlatacağına, ancak dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, ancak herkese yardım eden bir kişi olunması sayesinde bu kötülüğün zarar vermeden bertaraf edileceğine inanılmaktadır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments