Rüya Tabirleri / gol rüyaları / Rüyada göl su görmek

Rüyada göl su görmek

Rüyada göl su görmek yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine ve her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına, güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına ve çok güzel olayların baş göstereceğine, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine, eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada göl su gördüyseniz

  • Biraz daha kontrollü olmaya çalışmalısınız.
  • Karşı cins ilişkilerinin dışında da insanlardan egoistçe yaklaşımlar görebilirsiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada göl suyu çekilmesi çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, sorunların çözümü için sürekli kendisine danışılacağına, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada göl suyunun çekildiğini görülmesi kötü ve zor günler yaşanacağına, ruh sağlığının bozulacağına, yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada gölde suya girmek bencil insanlar yüzünden rüya sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına, bir sebeple büyük sorunların yaşanacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, lüksünün ve konforunun da baki olacağına inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada göl suyu içmek destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine, parasal sıkıntıların son bulacağına, rüya sahibi için yine önemli bir hale geleceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada göl suyunun taşması sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine ve sevdiği kişileri de yanına alarak çok başarılı işlere imza atacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına ve hayattan yana şansının döneceğine, yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına, zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine delalettir.

Rüyada gölden su alınması o kişiler ile bu sayede çok daha iyi zamanlar geçireceğine ve aile hayatında çok daha iyi günler yaşayacağına, çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına, maddi imkânlarının azalması nedeniyle daha bunalımlı günler geçireceğine, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, günah işlemeyi terk edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada göle su doldurmak kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine, bir sebeple başka yollar aranacağına, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada göl suyunda yüzmek rüya sahibi kişi için kendi işinin başına geçeceğine, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına, yaşamının daha güzel hale geleceğine, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına, işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada göl suyunun yükselmesi çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine ve herhangi bir sorun yaşamayacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, ancak daha sonra girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına alamet etmektedir.

Rüyada gölde su yılanı görmek başarıdan başarıya koşacağına ve üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine, sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına, kişinin mevcut işinde ortağı varsa ayrılacaklarına ve maddi anlamda çöküş yaşamakla beraber stresli günler geçireceğine, yeni gayrimenkuller alınacağına, mali olarak birkaç ay boyunca dara düşüleceğine, bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments