Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada evde idrar görmek

Rüyada evde idrar görmek

Rüyada evde idrar görmek kişinin memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına, rüya sahibinin mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına, hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve kişinin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine, kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evde idrar gördüyseniz

  • Aniden beliren duygusal konular sizi yavaşlatabilir.
  • İş ortaklıkları kurabilirsiniz veya insanlarla anlaşmayı gerektiren benzeri her konuda başarılısınız.

Rüyada eve idrar dökülmesi rüyayı gören kişi için düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, bazı girişimlerde bulunacağına, yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına, aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada evi idrar basması rüyayı gören kişi için el attığı her işten zararla çıkacağına ve aile hayatı ile ilgili çeşitli kavgalara girip kötü durumlara düşeceğine, büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya Allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, buna bağlı olarak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine, rahat ettim derken çok sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, yalan ve dolanları ile onu kandıracağına yorulur.

Rüyada eve idrar yapmak işlerinin çok yolunda gideceğine, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, bir yolculuk öncesi alacağı kötü bir haber nedeniyle o yola çıkmaktan vazgeçeceğine, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments