Rüya Tabirleri / yer rüyaları / Rüyada eski yer görmek

Rüyada eski yer görmek

Rüyada eski yer görmek rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına, önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına, ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına ve sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine, aile bireylerinden biri ile tartışacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski yer gördüyseniz

  • Kendinizi kısıtlamayın.
  • Bazı sırlar açığa çıkabilir veya sizin farkında olmadığınız olaylar kulağınıza gelebilir, gizli düşmanlarınızın farkına varabilirsiniz ya da sağlığınızı ilgilendiren konular söz konusu olabilir.

Rüyada eski yerleri gezmek rüya sahibi için elini eteğini hayattan çekeceğine, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, para ve makam sahibi olacağına, karşısına kendisi için en ideal kısmetin çıkacağına, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, yakın bir zamanda rüya sahibini bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski yer yatağı görülmesi onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski yer tuvaleti görüldüğünde ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, yüzünün her daim güleceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, içinde ukde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments