Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada eşinin pilav yediğini görmek

Rüyada eşinin pilav yediğini görmek

Rüyada eşinin pilav yediğini görmek ömrün uzun olmasına, sıkıntılarından en kısa sürede arınıp rahat bir nefes alacağına, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına, sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine, başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına tabir olunur.

Rüyada eşinin pilav yediğini gördüyseniz

  • Acele işlere teşebbüs etmemelisiniz çünkü ufak aksilikler büyük gecikmelere sebep olabilir.
  • Bir anlaşma ya da bir ilişki ileride maddi durumunuzda değişiklik yapmanız anlamına gelebilir.

Rüya yorumlarına göre rüyada eşine pilav yedirmek sorunlu bir dönemin başlayacağına, gönül yaralarının iyileşeceği, manevi hayatınızdaki yükselmeye ve derinden gelen huzura, engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, üzerinde kafa yoracağına, kötü yola sapmayacağına ve hak yemeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eşinin pilav yaptığını görüldüğünde çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına, zor zamanların biteceğine, girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, sorunlu bir hayat yaşayacağına ve zarar edeceğine yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments