Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada eşini otobüste görmek

Rüyada eşini otobüste görmek

Rüyada eşini otobüste görmek birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına ve böylece maneviyatının da güçleneceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşini otobüste gördüyseniz

  • Dikkatli ilerlemenizde fayda var.
  • Yurtdışı bağlantılı işler, yancılarla ilişkiler, seyahatler, eğitim, hukuk v.b konularda sıkıntı yaşanabilecek bir süreçtesiniz.

Rüyada eşinin otobüs kullandığını görülmesi alım gücünü yitireceğine, variyeti ile herkesi kıskandıracağına, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına alamet eder.

Rüyada eşinin otobüs sürdüğünü görüldüğünde başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, kazancının da azalacağına, sorunlarının son bulacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına delalettir.

Rüyada eşimle otobüste yolculuk yapıldığında zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca herhangi bir mutluluk haberi alınmayacağına, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına ve bu sebeple kişinin kendisini bir türlü affetmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada eşinin otobüsle gittiğini görüldüğünde çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, çekilen sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşinin otobüs sürmesi bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşinin otobüsten indiğini görmek çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, rüya sahibinin zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına, kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına, geçim derdi yaşamayacağına, ele güne muhtaç olacağına yorulur.

Rüyada eşinin otobüse bindiğini görüldüğünde bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, güzel bir hayatı olacağına, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada eşle otobüse binmek rüya sahibi kişi için yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına ve her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine, kısmetinin her zaman açık olacağına ve sırtının yere gelmeyeceğine, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, mutluluk ve huzur bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerine göre rüyada eski eşle otobüse binmek işini kaybedeceğine ve ekmeğinden olacağına, iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine yorumlanır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments