Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada eşini hapiste görmek

Rüyada eşini hapiste görmek

Rüyada eşini hapiste görmek başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, hoş bir sürprizle karşılaşılacağına, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, inanarak destekleyenlerin de yüzünü kara çıkarmayacağına, yaşadığı sorunların en azından büyük bir kısmından kurtulmasına yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eşini hapiste gördüyseniz

  • Rehber veya sözcü kullanmak pratik görünse de, kendi kendinizin avukatı olmanız daha fazla işe yarayabilir.
  • Size ihtiyacınız olmayan harcamalar yaptırabilecek kişiler dikkat gerektiriyor.

Rüyada eşinin hapse gireceğini duymak rüyayı gören için bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, aile hayatlarını bozulacağına, birçok dedikoduya maruz kalacağına, onlarla ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına, sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşini hapse girdiğini görüldüyse halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine, iyi niyetli görünen kişilerin ilişkinize müdahale etmeye çalışarak aranızı açmaya çalışacağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine inanılır.

Rüyada eşinin hapis olduğunu görmek sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine ve bir eve taşınacağına, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, sağlığının da uzun yıllar bozulmayacağına, güzel günlerin geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölen eşini hapiste görülmesi yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, istenen her şeye çok kısa bir süre içinde ve çok sıkıntı çekmeden kavuşulacağına, iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına işaret etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada eşin hapse girmesi daha rahat bir hayatı olacağına, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine, yaptığı işin hafif ve kolay olacağına işaret eder.

Rüyada kadının eşini hapiste görüldüğünde huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına yorumlanır.

Rüya tabirlerine göre rüyada eşinin hapisten çıkması maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, ancak bir anda hiç beklemediği ve neredeyse hayatını değiştirecek bir şeyler ile yaşayacağına delalet eder.

Rüyada eski eşini hapiste görüldüğünde bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, sadece maddi olarak çökmekle kalmayacağına işarettir.

Rüyada eşinin hapisten kaçtığını görmek onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına, çözülmeyen bir mal davası nedeniyle mahkemeye taşınacağına, çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına yorulmaktadır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments