Rüya Tabirleri / alt rüyaları / Rüyada derinin altında yılan görmek

Rüyada derinin altında yılan görmek

Rüyada derinin altında yılan görmek çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına delalettir.

Rüyada derinin altında yılan gördüyseniz

  • Daha önceden pratikte olan fikir veya teklifler yeni durumla uyum sağlamıyor olabilir.
  • Kazananı olmayacak tartışmalara girmenin kimseye bir faydası olmayacağı için uzak durmakta fayda var.

Rüya tabirlerine göre rüyada derinin altından yılan çıkması kişinin başına gelecek uğursuz bir olaya ya da kötü bir musibete, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, hastalıkların haneden uzak olacağına, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada derinin altına yılan girmesi istenmeyen olayların olacağına, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine, ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine ve yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayarak rahatça yaşayacağına, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine, eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına ve en yüksek makamdaki isim haline geleceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İlayda

Sol elimde derimin altında siyah bi yılan vardı zehrini saldığını gördüm rüyamda ama biri yılanı elleriyle sıkarak çıkarttı sonra baktık yılan yavrulamış elime onları da temizledik bu ne demek oluyor

Safiye

Rüyada bacak deri altında başı olmayan yılana benzeyen bı yaratık geziyordu ve sonra küçücük bir delikten bacagimdan çıktı ve yere düştü yerde başı ortaya çıktı başı yılan başı gibi ama hareketsizken yılan gibi hareket ederken başı kayboluyor tekrar bacağıma girmek için beni kovaladı ama giremedi .bunun anlami nedir