Rüya Tabirleri / deniz rüyaları / Rüyada deniz suyunun eve girdiğini görmek

Rüyada deniz suyunun eve girdiğini görmek

Rüyada deniz suyunun eve girdiğini görmek yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına, işlerinin çok iyi gideceğine, iş dünyasında nam sahibi olunacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine ve bazı tartışmalar yaşanacağına, daha sevgi dolu biri haline geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada deniz suyunun eve girdiğini gördüyseniz

  • Yapacak bunca iş varken, diğerlerini mutlu etmekle veya taleplerini yerine getirmekle uğraşmanız sizi engelliyor veya zor durumda bırakıyor olabilir.
  • Yaptığınız işler özel hayatınızı veya iş yaşamınızda imajınızı etkileyecekse daha dikkatli hareket etmenizde fayda var.

Rüyada deniz suyunun eve dolması rüyayı gören kişi için kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, kıskançlık besleyen bir kişinin elinde bulunan imkanlarla yapmaya çalıştığı kötülüklere engel olunacağına, yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, gümüş ise Allah yolunda hayırlı işler yapılacağına, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına ve kişinin kariyerinin zirvesine yükseleceğine, hayallerini ertelemek zorunda kalacağına tabir olunur.

Rüyada deniz suyunun eve taşması rüyayı gören için haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, ününü ülke dışına taşıyacağına, yüksek makamlara geleceğine ve tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada deniz suyu eve girmesi işinde büyük zaferler elde edeceğine, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına, onu helalinden kazanarak huzur içinde yiyeceğine, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gökçe

Bulunduğumuz bölgeyi deniz suları basıyor kıyamet kopması gibi birşey tepeden dağlardan yavaş yavaş köyün içine doğru geliyor. bizim evlerin olduğu tarafa doğru gelecekmiş yazlık bir bölgedeyiz. Bende yeğenlerime kolluk falan takıyorum suda boğulmasınlar bir ihtimal diye. Evin bir yerinde toplanıp suyun basmasını bekliyoruz ama yok su gelmiyor. Sonra bakıyoruz falan illa burayada gelecektir diye ama bir gün daha geçiyor yine gelmiyor. Sonra biz beklerken daldığımız sırada diğer taraftan

Sinem

Rüyamda evimin hemen yakınında deniz var.Yagmur yağmasından denizin suyu taşıp evimin içine doluyor.Bende oğlumu alıp oğlumun odasına götürüyorum oğlumun odası hafif yüksekte kaldığı için şu oraya kadar gelmemiş oğlumun ıslanan üstünü değiştiriyordum uyandım.Tum odalarda deniz suyu vardı bu arada sadece oğlumun odasının bir kısmı su bir kısmı kıyafetlerin olduğu kısımda yüksek olduğu için su yoktu.

Sinem

Sagolun yorumladıgınız için

Sultan gül

Rüyamda evim sahil kenarında benim elimde bir top beyaz dondurma deniz dalgalanıyor benim evimin içine çok sakin bir şekilde giriyor bizdeevdeyiz hiç panik yapmıyoroz