Rüya Tabirleri / çuval rüyaları / Rüyada çuvalla toz şeker görmek

Rüyada çuvalla toz şeker görmek

Rüyada çuvalla toz şeker görmek maddi ve manevi açıdan çok büyük zarara uğrayacağına, çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine, zor zamanların biteceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına işaret eder.

Rüyada çuvalla toz şeker gördüyseniz

  • Hiçkimsenin size ne yapacağınızı söylemesine izin vermemelisiniz.
  • Aşkta duygusallığınız devam edebilir.Hatta sevdiğiniz kişiye candan bağlanma eğilimindesiniz.

Rüyada çuvalla toz şeker alınması ardından yeni bir iş bulunacağına, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, zengin ve gösterişli biri olarak anılacağına, rahat nefes alınacağına, başı sıkışmış kişilere destek olacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Orhan

Ben rüyamda bir çuval evimin ortasında toz şeker gördüm, normalde çok rüya gören birisi değilim, ayrıca bu rüyayı gçrdüğüm sırada bir bayanla telefonda görüntülü olarak çok samimi bir gönül ilişkim başlamış ve devam ediyordu, kendisi problemim var biraz bunları çözdükten sonra seni tekrar arıyacam desede neredeyse iki haftadır birbirimizden koptuk, nedense şimdi bu rüya tabirine baktım okuyup inceledim çok güzel şeyler yazsada, benim moralmen çöküntü içerisindeyim, rüya güzelliğe delalet fakat ben ona hiçbirtürlü hiçbiryerden ulaşamıyorum, sadece watsap mesajları var limdi attıklarımıda okumuyor, ama vn watsabı açık, sonu ne olur bilmiyorum rabbimden başkasına sığınmakta yanlış olur, her şeyin hayırlısolsun bakalım,