Ana sayfa » Çocuk rüyaları » Rüyada çocuğa tavuk yedirmek

Rüyada çocuğa tavuk yedirmek

Rüyada çocuğa tavuk yedirmek ancak dedikodunun asılsız olduğu ortaya çıktığı zaman yaşanan sorunların düzeleceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, kendi çıkarları uğruna sevdiği bir arkadaşı hakkında yalanlar söyleyeceğine, çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çocuğa tavuk yedirmek gördüyseniz

  • Çevrenizdeki bazı kimselerin iğneli sözlere sizi sinirlendirmeye çalışmaları olasıdır.
  • İş veya para konularını fazla zorluyor olabilirsiniz, başarmanın ya da şartlarınızı oluşturmanın farklı yollarını kullanmakta fayda var.

Rüyada çocuğun tavuğa dönüşmesi bazı ortaklıklar gerçekleştireceğine, büyük miktarda para kazanılacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine ancak kendisini toparlayıp bu kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına, aile içinde başgösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına, önemli işlere imza atacağına, işten ve güçten el etek çekileceğine delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top