Rüya Tabirleri / Rüyada cirit görmek

Rüyada cirit görmek

Rüyada cirit görmek bir sebeple bir dönem üzüleceğine, çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, anne baba dualarının alınacağına delalettir.

Rüyada cirit gördüyseniz

  • Bazı kişilere yapacağınız ziyaretler gelecekle ilgili planlarınız üzerinde etkili olabilir.
  • İşleri boşvermek ya da sorumluluğu devretmek nedeniyle kazancınız azalabilir.

Rüyada cirit atı görmek daha fazla gelire kavuşacağına, o işin tüm risklerini göze alacağına, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine, bir sebeple gün geçtikçe daha büyük zararlar edeceğine, başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada farelerin cirit atması ödeme güçlü çekeceğine, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına işaret etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada cirit atmak parasal durumun düzeltileceğine, kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, kendisini iyi hissetmesine vesile olacak çarelere ve çözümlere kavuşacağına, beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada cirit oynamak rüyayı gören için iş hayatında çok güzel işler yapacağına, mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine, hayatını yoluna sokacağına, işlerin sürekli büyüyeceğine, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine, günden güne sorunlarının artacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments