Rüya Tabirleri / çeşme rüyaları / Rüyada çeşmede yılan görmek

Rüyada çeşmede yılan görmek

Rüyada çeşmede yılan görmek aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine, devlet kapısında uzun zamandır çözülemeyen bir işinizin çözüleceğine, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına alamettir.

Rüyada çeşmede yılan gördüyseniz

  • Oysa, aniden plan değiştiren kişiler,yeniden düzenlenmesi gereken ajanda v.b beklenmedik değişiklikler uyum içinde hareket etmenizi gerektireceğe benziyor.
  • Yapacağınız tasarruflar veya yatırımlar geleceğinizi olumlu etkileyebilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada çeşmeden yılan çıkması iyi insanlarla arkadaş olunacağına, hayat kalitesinin de yükseleceğine, yetkili bir göreve atanacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, genç kimselere eğitim vereceğine veya akademisyen olacağına, iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların rüya sahibinin üzerine kalacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayse

Rüyamda susadım bir çeşmeden su içmek istedim ama içinde yılan olduğu için bir türlü yaklasamadim

gülseren özel

Rüyamda akan çeşmenin içinde bir sürü yılan üzerime atılıyor ama bana bir zarar veremiyorlar onları bertaraf ediyorum

gülseren özel

Çok güzel ruyamın yorumu çok teşekkür ederim size