Rüya Tabirleri / ara rüyaları / Rüyada çatı arası görmek

Rüyada çatı arası görmek

Rüyada çatı arası görmek çok uğraş vereceğine ve en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine, birçok kişinin dikkatini çekeceğine ve bu sayede birbiri üstüne iş teklifi alacağına, sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çatı arası gördüyseniz

  • Duygularınız, başarmak istediğiniz şeyleri engelleyebilir.
  • Siz bir kadınsanız, bir erkek yüzünden canınız sıkılabilir.

Rüya alimlerine göre rüyada çatı arasına çıkmak çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve bu sayede mutlu olacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, bunun yanında işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çatı arasında olmak sorunların ortadan kalkacağına, yaşamının da çok daha keyifli hale geleceğine, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine ve çok saygın bir iş markası olacağına, eğitim konusunda bir adım atılacağına, sorunların elbirliği ile aşılacağına, maddi sıkıntısı olmayacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments