Rüya Tabirleri / cam rüyaları / Rüyada cam yumurta görmek

Rüyada cam yumurta görmek

Rüyada cam yumurta görmek iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına, sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, çok daha kötü durumlara düşüleceğine, anne baba dualarının alınacağına ve sonunda büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada cam yumurta gördüyseniz

  • Maddi anlaşmalar stresi azaltarak finansal geleceğinizi olumlu etkileyebilir.
  • Gereken gayreti gösterebilmeniz durumunda istediğiniz çözümlere ulaşabilirsiniz.

Rüyada cama yumurta atmak yeni iş teklifleri alacağına, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine, işlerinde büyük zararlara uğrayacağına, aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments