Rüya Tabirleri / yılan rüyaları / Rüyada büyük siyah yılan görmek

Rüyada büyük siyah yılan görmek

Rüyada büyük siyah yılan görmek deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, hem çok mutlu olacağına, gönül hoşluğu yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük siyah yılan gördüyseniz

  • Bazı konuların gereğinden fazla üzerine gitmek olumsuz sonuçlar doğurabilir.
  • Bir an önce harekete geçmelisiniz, zamanlama çok önemli olabilir.

Rüyada büyük siyah yılan kovalamak kötü günlerin geride kalacağına, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına, başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına delalet eder.

Rüyada büyük siyah yılan sokması rüyayı gören kişi için zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, yeni çalışmalar yapılacağına ve sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine, ticaretten yana da kısmetlerinin bollaşacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, yeni işlere girileceğine delalet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada büyük siyah yılan ısırması yeni bir başlangıç yapmaya, kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına, kişinin başarılarının artacağına, elindeki malların gideceğine, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine yorulur.

Rüyada büyük siyah yılan yakalamak yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada büyük siyah yılandan kaçmak huzur ve şifa bulacağına, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine işarettir.

Rüyada büyük siyah yılan öldürmek yaşanan kötü anıların silineceğine, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, kimsesiz bir çocuğu evlat edinerek büyük bir sevap işleneceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments