Rüya Tabirleri / bilezik rüyaları / Rüyada bilezik künye görmek

Rüyada bilezik künye görmek

Rüyada bilezik künye görmek kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, imkân sahibi olacağına, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, kendisine olan güvenini tazeleyeceğine, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına delalettir.

Rüyada bilezik künye gördüyseniz

  • Uzun zaman devam etmesi gereken bir bağlantı ya da ilişkinizde meydana gelebilecek sorunların politik şekilde ele alınması gerekiyor.
  • Gerektiği kadar çaba sarf etmeniz durumunda yakın çevrenizden bazı kişilerle sorunları giderebilir veya inatçı bir problemi çözebilirsiniz.

Rüyada bilezik künye takmak rüya sahibi kişi için alanında marka bir isim olacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments