Rüya Tabirleri / bıçak rüyaları / Rüyada bıçakla tahta yontmak

Rüyada bıçakla tahta yontmak

Rüyada bıçakla tahta yontmak yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, aynı değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına, çok büyük zararlara uğrayacağına, itibarda meydana gelecek değişikliğe, hayata karşı zayıf davranmayacağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına delalet eder.

Rüyada bıçakla tahta yontmak gördüyseniz

  • Pişmanlıklarınızın veya geçmişin üzerinde çok fazla durmamalısınız.
  • İlerisi için ciddi bir ilişkiniz olabilir.

Rüyada bıçakla tahta kesmek iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments