Rüya Tabirleri / yas rüyaları / Rüyada beyaz yaşlı yılan görmek

Rüyada beyaz yaşlı yılan görmek

Rüyada beyaz yaşlı yılan görmek sağlık sorunlarının artacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, ayrıca devlette önemli bir kademede görev alacağına, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada beyaz yaşlı yılan gördüyseniz

  • Sizi heyacanlandıran bir konuya harcama yapmanız da olasıdır.
  • Orijinal fikirler, sıra dışı yaklaşımlar, teknolojik anlamda yenilikler, elektrik elektronik başlıklı konularda haberler, alışverişler söz konusu olabilir.

Rüyada beyaz yaşlı tavşan görülmesi büyük sorunların çözüme kavuşacağına, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz yaşlı köpek görüldüyse zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine, büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine alamettir.

Rüyada beyaz yaşlı adam görüldüyse gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, zevke aşırı düşkünlük gösteren rüya sahibinin maddi sorunlarının da büyüyerek borç almak zorunda kalacağına, ancak gireceği yolun da çetin olacağına, problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, yakın çevresine fikir danışacağına, yanlış yönde kararlar verileceğine işarettir.

Rüyada beyaz yaş üzüm görüldüyse ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, sağlıkla ilgili olarak önemli bir karar vereceğine alamettir.

Rüyada beyaz yaşlı at görülmesi kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, kötü ve art niyetli biri ile ortaklık etmek, karalar bağlayacağına ve üzüntüden yataklara düşeceğine, kişinin uğrayacağı maddi kayıpların düşmanlarını sevindireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments