Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada beyaz altın bileklik görmek

Rüyada beyaz altın bileklik görmek

Rüyada beyaz altın bileklik görmek insanlarla arasının iyi olacağına ve tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, büyük fırsatlar elde edeceğine bu sayede maddi ve manevi olarak da güç kazanacağına alamettir.

Rüyada beyaz altın bileklik gördüyseniz

  • Duygusal davranan bazı kişiler yaşam tarzınızda değişikliklere neden olabilirler.
  • Maddi, işle ya da sosyal hayatınızla ilgili belli konular dönüşüme uğrayabilir ya da siz dönüştürme çabasında olabilirsiniz.

Rüyada beyaz altın bileklik almak çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine, prestij kaybı yaşanacağına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, gönül sızılarının dineceğine, bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına ve içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine işarettir.

Rüyada beyaz altın bileklik takmak kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, üzücü haberler alacağına, atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına, yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments