Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada berrak su görmek

Rüyada berrak su görmek

Rüyada berrak su görmek manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına ve tüm dertlerinin biteceğine, korkulan bir şeyin başa geleceğine, şansının ve kısmetlerinin açılacağına yorulur.

Rüyada berrak su gördüyseniz

  • Kendinizle ilgili kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz.
  • Maddi içerikli evraklarınızı veya maddi açıdan olumlu etkileri olabilecek teklifleri gözden geçirmelisiniz.

Rüyada mağarada berrak su görüldüyse rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, aile içinde her şeyin yolunda olacağına, hastalıkların uzak duracağına ve çok büyük kısmetler elde edileceğine, rakiplerin başarı kazanacağına, kendisine istediklerini nasip edeceğine, hayali kurulan eve ulaşmaya işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada musluktan berrak su akması zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, o kimseyle eskisinden çok daha yakın bir ilişki kurulacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, endişe ve kaygılarınızın yersiz olduğuna, küçük işlere sermaye harcamayacağına ve kalitenin değerini bileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada tuvalette berrak su görüldüğünde yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, güzel günlerin sona ereceğine, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, işlerin büyük bir açmaza gireceğine tabir olunur.

Rüyada büyük berrak su görüldüğünde birçok dertle muhatap olacağına, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, uğradığı zararları telafi edeceğine, işlerin yoluna sokulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kovada berrak su görülmesi hayatının zaferlerle dolacağına, neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine işarettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada berrak suya girmek emeklerinin yarıda kalacağına, inancından ödün vereceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına, karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına inanılmaktadır.

Rüyada derin berrak su görmek gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine bu sayede sadece bir insana yardım etmekle kalmayacağına, kişinin eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine yorulmaktadır.

Rüyada tarlada berrak su görüldüğünde sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, böylece canını sıkan olayların sonunu getireceğine, hayali kurulan herşeye sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada deniz berrak su görüldüğünde işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, yatırımların heba olacağına, mutluluğu ve huzuru yakalama fırsatına ve şansına sahip olacağına, insanlarla uyumunun artacağına, herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına delalettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada berrak suya dalmak borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine ya da bir takım fırsatlar yakalayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada derede berrak su görüldüyse daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine işaret eder.

Rüyada havuzda berrak su görüldüğünde elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, kendisine yardım etmesi ve işleri çekip çevirmesi için yanına birkaç personel alacağına yorumlanır.

Rüyada dalgalı berrak su görüldüyse daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, gerçekleşmeyen hayallerin kalpte ukde kalacağına, her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada berrak suda geçmek istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine ve işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına, maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine ve yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların boşa çıkacağına, geçim derdinin olmayacağına, büyük maddi ve manevi zarara uğrayacağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre rüyada berrak suya bakmak ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine ve tartışmalı bir toplantıdan zararla çıkılacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabircilerine göre rüyada berrak suda yüzmek vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, çok mutlu olunacağına ve yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine, sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına ve böylece daha iyi ve daha farklı çalışmalar yapmaya devam edileceğine, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada berrak suda olmak yok yere kendisini üzdüğü bir dönemin yakın bir zamanda son bulacağına, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, kısmetin ve talihin açılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada berrak suda yıkanmak yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, bir sebeple bazı kişilerden azar işitileceğine, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada yüksekten berrak suya bakmak işlerinin yarıda kalacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, daha güçlü hale geleceğine ve onlardan önde olacağına, ilişkiye huzurun geleceğine, uzun zamandan beri yapılan işte başarıların kıskanılmasına alamet eder.

Rüyada berrak su doldurmak işlerindeki karın artacağına, böylece kişinin hafifleyeceğine, umutsuz ruh halinden sıyrılacağına, ekmeğine haram sürmeyeceğine, dış etkenlerden kaynaklanan durumlar yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine, aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada berrak suyla oynamak bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine, çok hayırlı ve güzel kazançlar elde etmesini sağlayacağına, yakın zaman içinde zahmetli bir işe girileceğine delalet eder.

Rüyada berrak suda gezmek çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada berrak suya düşmek rüya sahibi kişi için kökten çözüm bulamaması halinde huzurunun sürekli bozulacağına, ekonomik olarak darlığa düşeceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada berrak suya atlamak rüya sahibi kişi için uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, ev sahibi olacağına, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada ayaklarını berrak suya sokmak kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine, yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına, kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına, çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hortumdan berrak su akması ters giden olayların düzeltileceğine, işin sonunda da başarıyı ve zenginliği yakalayacağına, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına alamettir.

Rüyada mavi berrak su görüldüğünde yapılan çalışmaların zarar vereceğine, kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, yapılan işte geriye düşüleceğine, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına ve çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine inanılmaktadır.

Rüyada berrak su akması elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine ve iş arkadaşlarından destek görmediği için onlarla arasının açılacağına, bir sebeple iş konusunda adım atmakta biraz korkak davranacağına, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına rivayet eder.

Rüyada berrak suda boğulmak maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada berrak suda durmak rüyayı gören kişi için çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, tükenmez bir rızık elde edeceğine ve çok rahat şartlarda yaşayacağına, üzülüp hayattan elini eteğini çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuyuda berrak su görmek hayatın tadına varacağına, parlak bir kariyere sahip olunacağına, bundan güç ve cesaret alacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada berrak suda yürümek sevdikleri ile bir araya geleceğine ve onlarla sıkı muhabbet kuracağına, kendinden emin adımlar atacağına, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine rivayet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada berrak suyun bulanması huzurunun da yerine geleceğine, çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına, sorunlarının azalmayarak her geçen gün daha fazla çoğalacağına, helal ekmek yiyeceğine, böylece geçim derdinin baş göstereceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına ve bu sayede çok rahat bir hayat süreceğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada duvardan berrak su akması umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına tabir olunur.

Rüyada masmavi berrak su görüldüğünde sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, sıkıntılı günler yaşayan eski kocasına destek olacağına, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada berrak su içmek her zaman örnek bir Müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine ve Allah tarafından korunacağına, vefat etmiş bir aile büyüğü için bir hayrat yapılacağına, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz berrak su görüldüğünde genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, kendisinin de bundan çok memnun olacağına ve olumlu şekilde etkileneceğine, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada durgun berrak su görülmesi huzurlu ve güzel bir hayat yaşayacağına, daha önce hiç başa gelmeyen olaylarla karşılaşılacağına, rüya sahibinin sağlığına geri kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bahçede berrak su görülmesi işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, maddi imkanlarının çoğalacağına, kişinin tek başına kalacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments