Rüya Tabirleri / bekar rüyaları / Rüyada bekar kızı gelin görmek

Rüyada bekar kızı gelin görmek

Rüyada bekar kızı gelin görmek amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine ve çok iyi bir yere terfi alacağına, rahat bir hayat yaşayacağına, ev sahibi olunacağına ve yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine, işlerinin çok yolunda gideceğine, beden sağlığının zarar göreceğine yorumlanır.

Rüyada bekar kızı gelin gördüyseniz

  • Karşınızdaki kişiye bir an önce duygularınızı açmanız gerekiyor.
  • Size gelecekte olacaklar hakkında fikir veren veya bir sonraki adımı gösteren kişiler olursa, daha önce olanları gözden geçirmeyi sakın unutmayın.

Rüya alimlerine göre rüyada bekar kızın gelin olması emek ve değer verdiği bir arkadaştan nankörlük ve vefasızlık göreceğine, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, eski sosyal hayatın dışında kalınacağına, onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine, iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine, her iki tarafında konuyu kapatmaya yanaşmayacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments