Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada bebeğin kaka kokusu görmek

Rüyada bebeğin kaka kokusu görmek

Rüyada bebeğin kaka kokusu görmek ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine ve kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine ancak bu dönemin epeyce uzaması üzerine iş ile ilgili olarak çeşitli yollara başvuru yapacağına, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, yaptığı işlerin günbegün artacağına ve parasal olarak çok iyi yerlere geleceğine, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına işaret etmektedir.

Rüyada bebeğin kaka kokusu gördüyseniz

  • Karşı tarafın kendiliğinden anlamasını beklemekten daha yararlı olabilir.
  • Kendinizde yapacağınız değişiklikler iş arkadaşlarınızın veya meslektaşlarınızın saygısını kazanmanıza yardım edebilir.

Rüyada kaka koku duymak üzüleceğine ve kırılacağına, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına ve rahata erileceğine, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, üzüntülü günler yaşanacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments