Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada bebeğin duvardan düştüğünü görmek

Rüyada bebeğin duvardan düştüğünü görmek

Rüyada bebeğin duvardan düştüğünü görmek hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına, kendini yerlerden yerlere vurup kahredeceğine, çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına, kötü kişilere yakın olacağına alamettir.

Rüyada bebeğin duvardan düştüğünü gördüyseniz

  • Başkaları için yaptığınız şeyler sizi mutlu edecek şeylere dönüşebilir.
  • Ailenizle veya sizden yaşça büyük kişilerle vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada bebeğin duvara tırmanması rüya sahibi kişi için kötü alışkanlıklardan birine tekrar başlanacağına, çok istediği bir şeye sahip olacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine ve karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına rivayet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada bebeğin duvardan düşmesi parasız ve ekmeksiz yaşamak zorunda kalacağına, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments