Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada bebeğe göğsünden süt vermek

Rüyada bebeğe göğsünden süt vermek

Rüyada bebeğe göğsünden süt vermek uzun yıllar boyunca konuşulacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına, gittikçe çıkmaza düşeceğine, büyük parasal sorunların ve tartışmaların yaşanacağına, kişinin başarısızlığa düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bebeğe göğsünden süt vermek gördüyseniz

  • Yeteneklerinizi değerlendirmenin diğer yollarına konsantre olarak daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.
  • Uğraşılması gereken çok fazla sayıda gizli konu olabilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada bebeğin göğsünden süt gelmesi hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine onun kurtaracağına, büyük sıkıntı ve yaşanılacak acıya, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine ve karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, çevrede kıskançlıkları nedeni ile kişi hakkında kötü sözler söyleyecek bazı kişiler olacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments