Rüya Tabirleri / göz rüyaları / Rüyada başkasının gözünden kan gelmesi

Rüyada başkasının gözünden kan gelmesi

Rüyada başkasının gözünden kan gelmesi zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasının gözünden kan gelmesi gördüyseniz

  • Alışılmadık yer veya kişileri ziyaretler söz konusu olabilir.
  • Sabahtan itibaren fiziksel gücünüzü yeniden hissediyorsunuz.

Rüyada başkasının gözünden kan akması rüyayı gören kişi için keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, güç ve kudret sahibi olacağına, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine, kendisinin de ne olduğunu anlayamayacağına, yapmak istediği işlerde bir türlü dikiş tutturamayacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ümmügülsün Dağlar

Kayınvalidem 3 tane ekmek yapmış köy ekmeği benim için sıcak sıcak böldüm birini yedi biraz sonra evinden çıkarken sol gözünün etrafı çizgi şeklinde kanlanmış birazda kenardan akıyordu. Çok yaşlı ayakta bile duramıyor. Ne ekmek yapabilir nede yolcu edebilir beni çok etkilendim çok merak ettim.