Rüya Tabirleri / baba rüyaları / Rüyada babasının içine cin girdiğini görmek

Rüyada babasının içine cin girdiğini görmek

Rüyada babasının içine cin girdiğini görmek rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, uzun sürecek bir kırgınlık yaşanacağına, işlerinin daha da iyi olacağına, tecrübe sahibi olacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada babasının içine cin girdiğini gördüyseniz

  • Daha önceden yaptığınız yatırım ya da çalışmalarınızın karşılığını almak üzeresiniz.
  • Hakkında hiç bir düşünceniz olmayan, karşı cinsten birisi size fazla samimi yaklaşımlar gösterebilir.

Rüyada babamın içine cin girmesi rüyayı gören için yapılan hataların telafi edileceğine, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, iflasın eşiğine geleceğine, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına ve yaşanan kötü gidişe bu sayede dur diyeceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments