Rüya Tabirleri / baba rüyaları / Rüyada babamı yatalak görmek

Rüyada babamı yatalak görmek

Rüyada babamı yatalak görmek yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, aile içinden birinin gurbete çıkmasına, anne babanın birbirine düşeceğine, herkesin önünde olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada babamı yatalak gördüyseniz

  • Durum sandığınız kadar olumsuz olmayabilir.
  • Olaylara yaratıcı şekilde yaklaşmanız durumunda ilerlemek istediğiniz konularda yol alabilirsiniz.

Rüyada babanın yatalak olduğunu görüldüyse çözüm bulmak yerine kişinin tutumunu değiştirmemesi ve aşırı agresif davranması sonucunda da ilişkilerin bitme noktasına geleceğine, maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına, parasal sorunlar yüzünden hayallerin kısa süre için askıya alınacağına, dostlarıyla bir araya geleceğine, kem gözlü insanların uzaklaşacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments