Rüya Tabirleri / Rüyada asya görmek

Rüyada asya görmek

Rüyada asya görmek aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, rakiplerini çok gerisinde bırakacağına, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, karşısına çıkan zorluklara göğüs gereceğine işarettir.

Rüyada asya gördüyseniz

  • Ortaklarınız, partneriniz veya meslektaşlarınız bazı konulardaki düşüncelerini ya da eğilimlerini açıkça belli edebilirler.
  • Olumlu gelişmeler bazı programlarınızın ya da planlarınızın hızlanmasını sağlayabilir.

Rüyada orta asyalı görüldüyse Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, verilen sözlerin yerine getirilmesi sırasında hiç hesapta olmayan problemlerle karşılaşılacağına, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, iş ile ilgili problemlerden ötürü çok büyük zorluklar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada asya ismi görüldüyse çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, bir işe soyunacağına, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments