Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada arkadaşın elinde silah görmek

Rüyada arkadaşın elinde silah görmek

Rüyada arkadaşın elinde silah görmek aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına, özgüveninin bitme noktasına geleceğine, çok büyük yenilikler yapacağına, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine, karamsarlıktan ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların da son bulacağına yorumlanır.

Rüyada arkadaşın elinde silah gördüyseniz

  • Fazla kendinize güvenmeyin.
  • Sağlığınıza biraz daha özen göstermeniz gerekebilir.

Rüyada arkadaşının elinden silah alındıysa çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine, tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, çalıştığı yerde amir olacağına, saygın biri haline geleceğine, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments